Érdekes előadásokkal, kulturális műsorral és hasznos tanácsokkal várták az időseket, szépkorúakat augusztus 31-én Jászberényben, az „Életenergiánk, jókedvünk, egészségünk nyomában” címet viselő rendezvényen, melynek egyik célja a helyi közösségi együttműködés erősítése volt.
Ügyrendi Bizottság 2026. június 19-i soron következő ülésének meghívója, előterjesztések
